Kozaki Geox

Geox to włoska marka wysokiej jakości obuwia, słynąca z innowacyjnych i opatentowanych technologii. Opiera się przede wszystkim na pomysłowym systemie membran wentylacyjnych oraz perforowanej podeszwie, dzięki czemu stopy zapewniają doskonałą oddychalność, a jednocześnie zapobiegają przedostawaniu się wilgoci i kurzu do wnętrza buta. Kozaki Geox to doskonały wybór, jeśli Twoje stopy bardzo się pocą lub często przenosisz się z jednego ciepłego otoczenia do drugiego.

Możesz wybrać kozaki Geox w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Popularne są zarówno botki, jak i buty na obcasie. W większości wykonane są z połączenia materiałów naturalnych i syntetycznych, wierzch buta wykonany jest ze skóry naturalnej, a wnętrze z mikrofibry syntetycznej. Zapewnia to doskonały wygląd, wyjątkowy komfort i doskonałą trwałość. Możesz je nosić na co dzień jako buty do chodzenia po mieście.

Czarne damskie stylowe buty za kostkę Geox

Bądź przygotowany! Nie daj się zaskoczyć zimnej pogodzie. Wyjdź w dobrym stylu, gdy zrobi się chłodno. Postaw na wysokiej jakości, ponadczasowy model. Buty odpowiednie do pogody. Nie zawiodą. Nie wyjdą z mody. Będzie Ci w nich wygodnie.

Cena w momencie recenzji: 449,90 zł

Czarne botki damskie na platformie GEOX ADRYA

Modne damskie botki z klamrą GEOX Arya.

Cena w momencie recenzji: 666 zł